Co roku pragniemy świętować urodziny Pana Jezusa Chrystusa w sposób radosny i głośny. Z tego pragnienia narodziła się idea kolędowania w sosnowieckich parafiach, ale nie tylko.

Już po raz drugi zaprosiliśmy Was na nasz charytatywny koncert kolęd na rzecz Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Apostoła ????????????
28 grudnia 2023 r. w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu wspólne kolędowanie było niesamowitym przeżyciem!

To była piękna muzyczna podróż, pełna wzruszeń, radości i mocy! Oto rodzi się Ten, który niesie nadzieję i pokój! Wyśpiewaliśmy razem z Wami chwałę Bogu, który jest czystą Miłością, który wczoraj i dziś czyni cuda, który pokonał śmierć! Była to doskonała okazja, by samemu uczynić Dobro na rzecz podopiecznych sosnowieckiego hospicjum. Hospicjum św. Tomasza to przestrzeń, gdzie wbrew wszystkiemu niesie się nadzieję, miłość i pomoc.

???? Dzięki Waszej hojności udało się zebrać fantastyczną kwotę 13 219,50 zł, która pomoże tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Dziękujemy za Wasze wsparcie i wspólnie stworzoną magię świąt!

Poprzez dobrowolną ofiarę wiele osób stało się częścią tego wielkiego dzieła!

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia oraz odsłuchania kolęd!

Fotorelacje z poprzednich edycji Koncertu Kolęd.