Magdalena Wieczorkowska

Zawodowo handlowiec w branży elektroniki użytkowej. Z wykształcenia polonista z nieprzemijającym zamiłowaniem do słowa. We wspólnocie posługiwała w diakonii ewangelizacyjnej i nauczycielskiej.

Żaneta Gałuszka

Zawodowo jest specjalistką ds. bezpieczeństwa i higieny pracy. Jako absolwentce filologii romańskiej, pozostała jej pasja do kultury francuskiej. Spotkanie z żywym Bogiem na kursie Alpha zapoczątkowało nieprzerwane pragnienie służby Kościołowi. We wspólnocie posługuje w diakonii prorockiej.

Piotr Hobler

Zawodowo – handlowiec / broker ubezpieczeniowy. Prywatnie mąż Justyny i tata Zosi, Olgi i Michałka. Zapalony żeglarz i organizator męskich wypadów, gdzie jest czas na dzielenie się Ewangelią. We wspólnocie posługiwał jako lider diakonii nauczycielskiej.

Piotr Semper

Prawnik, mąż Ani, ojciec trójki dzieci, maratończyk. Założyciel naszej wspólnoty. Nawrócił się w czasie studiów w Lublinie i tuż po ich zakończeniu wrócił do Sosnowca z pragnieniem i wizją na budowanie tutaj wspólnoty. Od tej pory pozostaje w gronie liderów wspólnoty, dbając przede wszystkim o kwestię formacji wspólnotowej.

Przemek Wojciechowski

Z wykształcenia ekonomista i politolog, absolwent studiów MBA, od 12 lat rozwija rodzinny biznes. Jest mężem Marleny i ojcem czwórki dzieci. Człowiek wielu pasji, ale przede wszystkim pasji głoszenia Dobrej Nowiny. Sam usłyszał Ewangelię w przejściu podziemnym na Sosnowieckiej „Patelni”. Od tej pory z zapałem niesie ją dalej. Pomysłodawca i organizator inicjatywy „Soar – Miasto Ocalenia”.

Ks. Szymon Wojciechowski

Asystent kościelny

Święcenia kapłańskie przyjął w 2009 roku, jest wikariuszem w parafii NMP Nieustającej Pomocy w Jaworznie. Asystent kościelny towarzyszący nam od 2020 roku.